Ekonomi

AK Parti Sözcüsü Çelik: İzmir’i AK Parti’nin belediyecilik anlayışıyla buluşturacağız

AK Partili Ömer Çelik, AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından Bornova Kültür Merkezi’nde düzenlenen 2023 Kent Buluşmaları’nda gençlerle bir araya geldi.

Yerel seçimlerde tekrar kazanmayı hedeflediklerini ifade eden Çelik, “Hizmet alamadı” denince akıllarına ilk gelen yerlerden birinin İzmir olduğunu söyledi.

Çelik, “Bu güzel İzmir, bu belediyenin beceriksizliği ve vizyonsuzluğu nedeniyle tüm İzmirli vatandaşlarımızın hak ettiği hizmetleri alamıyor.”

AK Parti yöneticisi şöyle devam etti: “İnşallah önümüzdeki günlerde çalışmalarımızı daha da genişleteceğiz ve bu kez İzmir’i Cumhur İttifakı ve AK Parti’nin belediyecilik anlayışıyla buluşturacağız. Özgürlük ancak kendilerine işe yarar. Bu milletin işine yaramaz.”

‘Diktatörün nasıl olacağını izliyoruz’

CHP’yi de eleştiren Çelik, bu partinin Seçimlerde özgürlüklerden bahsettiğini hatırlattı.

Çelik şunları söyledi:“Çok fazla ‘Demokrasi’ dediler. Hiç utanmadan Cumhurbaşkanımıza ‘Diktatör’ diyorlar. Şimdi Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimi kaybetmesine ve ağır bir yenilgi almasına rağmen koltuğunu korumak için neler yaptığını görünce bir diktatörün nasıl görüneceğini görüyoruz. ama ona bir şey olmadı. Hatırlatayım diktatörlerin siyaset tarihinde bir özelliği vardır. Diktatörler halkına karşı tank topunun arkasına saklanırlar. Halkla temas kuramazlar. Halkı görünce kaçarlar. Bu tüm siyaset tarihi boyunca böyledir.

kurucasileajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu