Haber

Kardeşköy Futbol Sahası bitiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde Bölgesel Amatör Lig (BAL) standartlarına uygun olarak hazırlanan Kardeşköy Futbol Sahası için çalışmalar sürüyor.

Kardeşköy Mahallesi’ne yapılacak futbol sahası için çalışmalar aralıksız devam ediyor. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen çalışmalar sonunda tamamlanacak olan 500 kişilik futbol sahası, Bölgesel Amatör Lig (BAL) standartlarına da uygun hale gelecek. Çalışmaları yerinde inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, bölgeyi gezerek yetkililerden bilgi aldı. Sahanın proje bedeli 12 milyon 956 bin TL, ihale bedeli ise 10 milyon 980 bin TL iken, 2023 yılı Mayıs ayına kadar tamamlanması hedefleniyor. Müdür Fillikçioğlu, sahanın Aydın’a hayırlı olmasını diledi.

Konuyla ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sporPotansiyeline güç katacak, enerjisini yükseltecek, 500 kişilik seyirci kapasiteli, 2040 halı saha ve yapımı devam eden sentetik zeminli dört soyunma odası ile Kardesköy Futbol Sahası projesinde incelemelerde bulundu. .” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu