Ekonomi

XRP Direnç Seviyesini Kırdı, Artan İşlem Hacmi Ortasında %10 Yükseldi

Kripto para birimi şu anda piyasa değerinde beşinci sırada yer alıyor XRP Salı günü bir saat içinde %10’luk bir fiyat artışı kaydederek dijital varlık topluluğu arasında ilgiyi artırdı. Bu ani dalgalanmanın nedeni henüz açıklanmadı.

Avukat ve XRP’nin hevesli savunucusu Jeremy Hogan, XRP’nin fiyat hareketinin Bitcoin’in Eğilimleriyle bağdaşmadığına dikkat çekti. Önde gelen kripto para birimi Bitcoin, aynı zaman diliminde %0,13’lük marjinal bir düşüş yaşadı.

XRP fiyatındaki artışa işlem hacimlerinde %145 oranında önemli bir artış eşlik etti. Bir günde 2,15 milyar dolarlık işlem gerçekleştirildi, bu da yatırımcıların daha fazla fiyat artışı beklediğini gösteriyor.

Dijital para birimi daha önce 27 Ekim Pazar günü 0,533 dolara düşmüştü. Ancak son ticarette XRP’nin 0,586 dolarlık temel direnç seviyesini başarıyla aştığı ve hatta kısa süreliğine 0,62 dolara ulaştığı görüldü.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

haber-dortdivan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu